Teie andmete kaitstus on meile oluline. Kogume ja kasutame üksnes andmeid, mis on vajalikud meie klientide poolt esitatud tellimuste täitmiseks. Me ei edasta Teie andmeid ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või kui seadus selleks kohustab. Ettevõte kasutab Kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral.

Küpsistepoliitika

Käesolev dokument kirjeldab küpsiste kasutamist AS OG Elektra kodulehel www.grossitoidukaubad.ee ning e-poeswrc.grossitoidukaubad.ee. Küpsiste abil jätab brauser meelde kasutaja tehtud valikuid. Kasutades kodulehte, küsitakse küpsiste kasutamisega nõustumist.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mille on loonud teie külastatud veebisaidid. Need muudavad teie kasutuskogemuse veebis mugavamaks, salvestades sirvimisteabe. Küpsisefailide abil saavad saidid hoida teid sisselogituna, pidada meeles teie saidieelistusi ja pakkuda teile kohalikult asjakohast sisu.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

Te saate ise otsustada kas küpsised on veebilehitsejas lubatud või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni.

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.

Täpsem info küpsiste kohta: https://et.wikipedia.org/wiki/HTTP-küpsis

 

Millist küpsist kasutab AS OG ELEKTRA?

AS OG Elektra kasutab Google küpsiseid.

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 322 3560 või e-posti aadressil info@ogelektra.ee